Etno nadal w modzie!

2
Ponczo w zygzaki, Stradivarius 119,90 zł

Dawno nie sprawdzałam co w sklepach, pierwsze jesienne kolekcje zawsze mnie przygnębiają. Niestety newslettery i reklamy na stronach z propozycjami na jesień-zimę pojawiają się na początku sierpnia, kiedy lato trwa w najlepsze. 

Trochę pociesza mnie fakt, że trend na etniczne wzory trwa. Pierwszy rzut oka i stety/niestety będzie w czym wybierać. Zadziwiająco dużo etnicznych wzorów proponuje najpopularniejsza sieciówka H&M. Obszerne, kimonowe kardigany nadal w modzie, w Stradivariusie i Springfield sporo modeli ponchos i różnych narzutek, dalej pojawiają się frędzle i ubrania stylizowane na indiańskie z imitacji miękkich skór i modele inspirowane modą lat 70-tych.

Zobaczcie kilka propozycji na końcówkę lata i mam nadzieję początek pięknej, ciepłej jesieni.

 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

  • Bardzo lubię styl etno, z pewnością skuszę się na coś z nowych kolekcji ;)

A to czytałaś?

Mango

Diabeł tkwi w dodatkach!

Oryginalne dodatki odmieniają strój. Wzory, kształty i kolory charakterystyczne dla odmiennych kultur i narodów stanowią moim zdaniem świetne uzupełnienie nowoczesnych ciuchów. Trzeba tylko odpowiednio dopasować je ...