Etno w wersji czarno-białej

0
Biało-czarna narzutka typu kimono ze Stradivariusa plus naszyjnik z koralików od Indian Navajo

Stało się coś dziwnego, w mojej mega kolorowej szafie pojawiło się ostatnio dużo czerni i bieli. Odkrywam na nowo połączenie kolorystyczne, do którego miałam awersję przez wiele lat, ponieważ kojarzyło mi się z nudnymi, oficjalnymi uroczystościami. 

A wystarczą odpowiednie wzory + etniczna biżuteria i sztywny zestaw bieli i czerni zmienia się w bardzo ciekawą i przykuwającą uwagę stylizację. Elegancką ale z pazurkiem, na każdą okazję.

Jeżeli nie macie etnicznych dodatków, biżuterii czy torebek to nie ma problemu, ostatnie kolekcje ułatwiają sprawę – etniczne wzory w wersji black&white królują w wielu sklepach. Sprawdźcie Promod, H&M, Stradivariusa, Orsaya, Mango i świetnie zaopatrzone, internetowe sklepy Zalando i Answear.

Etniczną biżuterię znajdziecie również w moim sklepie 

Co myślicie o takim połączeniu? O odczarowaniu bieli i czerni? :)

 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

A to czytałaś?

Kawa

Peeling z recyklingu

Lubię! czyli rzeczy, produkty, imprezy, miejsca, które przetestowałam i polecam. Ponieważ za oknem zimno i buro zacznę od czegoś co poprawia nastrój, pielęgnacji ciała. Pilling z mielonej ...