Piękne etniczne szale i chusty

4
Długi szal w etniczne wzory, Springfield ok 90 zł

Szal czy chusta w etniczne wzory to świetny dodatek do zwykłych, gładkich bluzek, dżinsu, jednobarwnych płaszczy i swetrów.

Korzystajcie bo teraz mamy spory wybór. Szale typu fular, chusty, apaszki, ciepłe szaliki wełniane, kominowe, czy maxi szale przypominających ponczo. Dwubarwne, stonowane, eleganckie i kolorowe, rzucające się w oczy. Do tego zaczęły się już zimowe wyprzedaże i przedświąteczne akcje specjalne. Można zaszaleć! Który podoba się Wam najbardziej?

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

  • Najbardziej podoba mi się szal z azteckim wzorem Stradivarius :)

    • Ten kolorowy, w pierwszej kolumnie? Jeden z najciekawszych chociaż przytuliłabym 8 innych :)

  • Lubię te Twoje zestawienia, chociaż nigdy nie mogę zdecydować się, co podoba mi się najbardziej – z tego chyba wszystko :D

    • Ja też, co najmniej 3/4 widzę w swojej szafie :)

A to czytałaś?

Dżinsowa haftowana sukienka, Zara 199 zł

I Love Denim!

Kto by pomyślał, że robotnicze spodnie wzmocnione metalowymi nitami staną się takim hitem. Dzisiaj chyba każdy ma w swojej szafie przynajmniej jedną parę dżinsów. W tym sezonie miłośnicy ...