Muzyczna lista afro-latino na poprawę nastroju

6
maxresdefault[1]
Spread the love

Salsa, cubana, son, cha-cha, rumba, rumba catalana, samba, reggaeton, kuduro, latino? Nie wiem jak Wam ale mnie takie dźwięki poprawiają nastrój, budzą i rozgrzewają kiedy za oknem ciemno, zimno i wilcy wyją ;)

Zima prawie za pasem, o 17.00 ciemno, pierwsze przymrozki, brak słońca, o smogu nie wspominając. Nic się nie chce, do wiosny zapadłabym w sen zimowy budząc się ewentualnie na jakimś pięknym stoku narciarskim w Austrii. Trochę pomaga regularny ruch, robienie planów wyjazdowych na przyszły rok, myśl o nadchodzących Świętach no i muzyka! Na wieczór, domówkę, do gotowania, sprzątania itd. Polecam!

 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

 • Potańczyłabym :D

  • Zaproś znajomych i do dzieła, mała domówka zimową porą :)

 • Wstyd się przyznać, ale z powyższej listy znam tylko Lambadę ;) Od siebie podrzuciłabym jeszcze Carlosa Santanę.

  • Dziękuję, dorzucę, lubię kilka kawałków Santany. A Z Lambadą nie mogłam się powstrzymać, jakoś bardzo lubię ten numer i dobrze mi się kojarzy ;)

   • Mi też się dobrze kojarzy. Z zerówką, kiedy to tańczyliśmy na kółku ;) Heh, ale ja już stara jestem :P

    • Z zerówką? To ja jestem trochę starsza :)

A to czytałaś?

10590649_699981093426589_8121965803953972851_n[1]

Must be the Pannonica!

Spread the loveSłuchacie world music? Lubicie folk bałkański, klezmerski, cygański, węgierski czy nasz rodzimy, polski? Chcecie się wytańczyć, poznać ciekawych ludzi, spędzić czas w spokojnej, ...