Etno prezenty na Święta – do 50 zł

5
Kubek w pudełku FOLK – ludowe kwiaty z łowickiej wycinanki, 29 zł na www.folkstar.pl
Spread the love

Koniec listopada to dobry moment aby pomyśleć o prezentach. Nie zamierzam czekać i gorączkować się przed świętami w tłumie i kolejkach. Jak zwykle skorzystam z zakupów przez internet i poczekam na kuriera w domu.

Wybrałam kilkanaście oryginalnych drobiazgów w etnicznych klimatach, wszystkie propozycje do 50 zł. Mam nadzieję, że znajdziecie coś ciekawego i nieco ułatwię Wam przygotowania do Świąt. Większość propozycji ze sklepów internetowych lub z takich gdzie zamawiamy przez internet, a odbieramy w sklepie bez opłaty za przesyłkę :)

 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

  • Zadziwiłaś mnie stwierdzeniem, że wszystkie propozycje mieszczą się w 50 zł. Super pomysł! I wcale na takie nie wyglądają :) Moi faworyci to bordowa chusta folkowa, indyjskie poszewki na poduszkę, etniczny szalik z H&M, lampion z jedwabiu, opaska w stylu boho i portfel ze Stradivariusa. Oj, dużo tego wyszło ;)

    • Jak się dobrze poszuka to okazuje się, że można kupić sporo bardzo ładnych rzeczy za 30-50 zł (poza książkami bo te są prawie wszystkie w takich cenach). 50 zł to taka optymalna kwota jak się ma do obdarowania więcej niż 3,4 osoby :)

  • Tyle pięknych propozycji, że można się, aż zatracić. Bardzo lubię Folk i moje wesele będzie właśnie w takim stylu :) Na cywilnym też przemyciłam ludowy akcent i poszam z wiankiem na głowie :)

  • piekny kubek!!

    • Ania

      Zgadzam się :)

A to czytałaś?