Pięć najlepszych przepisów na blogu w 2015

4
Tatami-hummus
Spread the love

Pod koniec zeszłego roku zrobiłam zestawienie najpopularniejszych wpisów w roku 2015. Przyjrzałam się też wynikom w zakładce SMAKI, do której dodałam najwięcej postów i którą dalej zamierzam intensywnie rozwijać.

Poza cieszącymi się dużą popularnością postami o krakowskich restauracjach najchętniej czytaliście o paście do chleba, moim ukochanym hummusie, zupie dyniowej, naleśnikach gryczanych i orientalnej zupie z mlekiem kokosowym. Podobają mi się takie trendy, wiem, w którą stronę podążać i obiecuję więcej tego rodzaju przepisów. Pomimo różnych nietypowych dodatków moja kuchnia jest bardzo prosta, większość potraw to dania jednogarnkowe, które zrobicie w pół godziny bo ja bardzo lubię gotować, ale krótko :)

Udanych eksperymentów w kuchni i smacznego!

1. Pyszna pasta do chleba i warzyw 

2. Hummus na dziesięć sposobów 

3. Czas na dynię-prosta zupa krem 

4. Najlepsze naleśniki na świecie 

5. Zupa, która uzależnia, z soczewicą i mlekiem kokosowym 

 

 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

  • Uwielbiam zupę dyniową, ale z tych przepisównajbardziej kusi mnie zupa z soczewicą i mlekiem kokosowym :-)

  • O nie… a miałam już w tym tygodniu nie zapisywać nowych przepisów… a tu taki hummus na 10 sposobów :P :) Dzięki! :P

  • nalesniki lecę oglądać :) może sie dowiem czegoś nowego

  • Ha, nic dziwnego ze to najpopularniejsze potrawy. Wszystkie nazwy brzmią smaaacznie. Humus na 10 sposobów – to dla mnie najbardziej, bo ostatnio eksperymentuję trochę :)

A to czytałaś?

_PTR7955-3

Błyskawiczna zupa z soczewicy

Spread the loveWykonanie tej zupy jest bardzo proste, zajmuje pół godziny. Samo przygotowanie i dodanie składników tylko 10 min. Zupa jest pożywna, lekkostrawna, niskotłuszczowa i niskokaloryczna ...