Przenośny, ekologiczny domek na drzewie – Tentsile Tree Tents

0
Spread the love
Kto będąc dzieckiem nie marzył o własnym domku na drzewie?  Teraz marzenie można spełnić dzięki Tentsile Tree Tent czyli wiszącym namiotom i hamakom.

Na takie wakacje pod namiotem piszę się natychmiast! Nie musiałabym martwić się nierówną nawierzchnią, twardymi matami (księżniczka na ziarnku grochu:) wilgocią i insektami, których w namiocie bardzo nie lubię. Zamontowanie całości jest podobno bardzo proste, na stronie dostępne są filmy instruktażowe. Namioty są całkowicie wodoodporne i bezpieczne.
home-slider-slide-4[1]
Z takim sprzętem można biwakować w miejscach niedostępnych dla zwykłego namiotu. Idealne rozwiązanie na tereny podmokłe i tam gdzie jest nierówno. Namiot można zamontować na wysokości półtora metra ale i na 4 metrach z odpowiednią drabinką. Sprzyja to oswajaniu się z wysokością, a dzieci mogą poćwiczyć wspinanie poprzez zabawę. Jak widać na zdjęciu można stworzyć fajną, piętrową konstrukcję dla całej rodziny. 
home-slider-slide-5
Namiot na wysokości to świetny punkt obserwacyjny, wymarzony dla wielbicieli przyrody, niezastąpiony dla badaczy czy fotografa. Ależ to musi być przyjemność, leżeć wygodnie, obserwować życie w lesie, zasypiać kołysząc się lekko i wpatrując w gwiazdy :)

Dodatkowo projekty namiotów powstały w ramach ekologicznej inicjatywy, podobno za każdy sprzedany namiot firma ma posadzić trzy nowe drzewa. WeForest_Signature-20_dragged_4c29a44c-7199-42fe-a3d2-ecce921dd53c_compact[1]
Jestem ciekawa jak sprawdziłby się w podróży. Jedynym minusem jest cena, namiot dla dwóch osób kosztuje ok $450.00. 
Co o tym myślicie, zdecydowalibyście się na noc w takim namiocie?
Wszystkie zdjęcia ze strony www.tentsile.com
home-slider-slide-2[1]

home-slider-slide-5

home-slider-slide-1[1]

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

A to czytałaś?