Zakupy na kanapie czyli z przesyłką za darmo

0
Sukienka BESACE, Derhy 309 zł
Spread the love

Lubię zakupy, ale pod jednym warunkiem: gdy robię je przez internet. Najchętniej wszystko kupowałabym w ten sposób, siedząc wygodnie przed monitorem komputera. 

A jeśli mam szansę kupić coś z darmową przesyłką i – co najważniejsze – za darmo odesłać to nie mam dylematów. Jeśli coś mi się podoba – zamawiam, a gdy nie pasuje – odsyłam. Dlatego wybieram te sklepy wysyłkowe, które oferują zarówno darmowe wysyłki jak zwroty, np. Zalando.
Zdarza mi się kupować także tam, gdzie sklepy internetowe oferują dostawę do własnych sklepów stacjonarnych (np. Promod). Wówczas zwrot też jest prosty: przymierzam na miejscu coś, co przyszło z mojego zamówienia internetowego (często w sklepie online są rozmiary i modele, których nie ma w sklepie stacjonarnym) i ewentualnie oddaję gdy rozmiar bądź fason mi nie pasuje. Dodatkowym plusem dużych sklepów wysyłkowych jest obecność marek, które w Polsce nie mają swoich sklepów lub mają ograniczoną ofertę. Jeżeli nie chcecie biegać po galeriach, macie inne pomysły na spędzenie wolnego czasu lub po prostu mieszkacie daleko od sklepów warto czasami zajrzeć na stronę zalando.pl.

Poniżej moje etno “typy” z ostatniego miesiąca, wszystkie zdjęcia ze strony Zalando. Skomentujcie czy coś z tego Wam się podoba ;)

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

A to czytałaś?