Etniczna moda na wyprzedażach – wszystko poniżej 180 zł

2
Spread the love

Grudzień/styczeń i lipiec/sierpień to najlepszy moment na robienie zakupów, czas wyprzedaży kolekcji i wielkich przecen.

Większość zakupów robię właśnie w tym czasie. Rzadko kupuję ubrania w regularnych cenach, wolę przeznaczyć pieniądze na wyjazdy niż szmatki, choćby najpiękniejsze. Początek stycznia to kulminacja zimowych wyprzedaży, warto zrobić zakupy właśnie teraz, przeceny sięgają 70% i jeszcze są rozmiary. Polecam zakupy przez internet, znacznie łatwiej kupić odpowiedni rozmiar. Zamówienie możecie odebrać w sklepie i od razu przymierzyć, w razie czego natychmiast zwrócić. Bardzo dużo etnicznych propozycji ma Promod, Bershka, Mango, kilka fajnych rzeczy znajdziecie też na zalando.pl. Piękne modele jak zwykle proponuje marka Springfield, ale tutaj trzeba wybrać się do sklepu, nie ma polskiego sklepu internetowego.

Kilka ciekawych drobiazgów znajdziecie również w moim sklepie. Udanych łowów 🙂

 

 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

A to czytałaś?