Etno w wersji czarno-białej

0
Spread the love

Stało się coś dziwnego, w mojej mega kolorowej szafie pojawiło się ostatnio dużo czerni i bieli. Odkrywam na nowo połączenie kolorystyczne, do którego miałam awersję przez wiele lat, ponieważ kojarzyło mi się z nudnymi, oficjalnymi uroczystościami. 

A wystarczą odpowiednie wzory + etniczna biżuteria i sztywny zestaw bieli i czerni zmienia się w bardzo ciekawą i przykuwającą uwagę stylizację. Elegancką ale z pazurkiem, na każdą okazję.

Jeżeli nie macie etnicznych dodatków, biżuterii czy torebek to nie ma problemu, ostatnie kolekcje ułatwiają sprawę – etniczne wzory w wersji black&white królują w wielu sklepach. Sprawdźcie Promod, H&M, Stradivariusa, Orsaya, Mango i świetnie zaopatrzone, internetowe sklepy Zalando i Answear.

Etniczną biżuterię znajdziecie również w moim sklepie 

Co myślicie o takim połączeniu? O odczarowaniu bieli i czerni? 🙂

 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

A to czytałaś?

Warzywa z migdałami i sosem z tahini

Spread the loveUpały trwają w najlepsze, apetytu brak, piekarnika włączyć się nie da. Właściwie mogłabym żywić się owocami i poranną owsianką ale postanowiłam nieco się ...