Hit czy kit – kombinezon

0
Spread the love

Czy kombinezon pasuje dorosłej kobiecie, czy może wyglądać elegancko, a nie jak pidżama? Moim zdaniem tak! Ładnie skrojony kombinezon, dopasowany do sylwetki i okazji, z odpowiednimi dodatkami wygląda świetnie. 

Poza tym jest wygodniejszy niż sukienka (są modele, które wyglądają jak sukienka, z luźnymi, szerokimi nogawkami), pozwala na większą swobodę, idealnie nadaje się dla osób, które lubią pokazywać nogi ale mają opory przed włożeniem krótkiej sukienki czy spódniczki. Wybór jest teraz ogromny, prawie każda marka ma w swojej kolekcji kombinezony na różne okazje. Są modele z długimi i krótkimi nogawkami, z rękawami lub na ramiączkach. Wesołe i kolorowych, idealne na plażę lub piknik, zwiewne i nieco hippisowskie, a także bardzo eleganckie, wieczorowe, ozdabiane tiulem czy koronką. Ja już mam swoje “typy” 🙂

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

A to czytałaś?

Ni ma jak Lwów!

Spread the loveTo miasto ma wszystko – wspaniałą architekturę, mnóstwo zabytków, muzeów, parków, świetnych knajp i przyjaznych mieszkańców.