Najpiękniejsze torebki na wiosnę

4
Mango
Spread the love

Niestety mam słabość to torebek, tych etnicznych szczególnie. Właściwie traktuję je jak biżuterię. Jako dodatek, który może nadać charakter całemu strojowi i świetnie uzupełnia proste, stonowane stylizacje. 

Dawno nie przeglądałam sklepów w poszukiwaniu ciekawych modeli, teraz z przyjemnością nadrabiam. Tym bardziej, że w  zeszłym roku post o etnicznych torebkach był najchętniej czytanym wpisem na blogu.

Etnicznych propozycji jest całe mnóstwo, na szczęście trend się utrzymuje. Jest kolorowo, żakardowo, wzorzyście i frędzlowato. Zapraszam na krótkie zestawienie najciekawszych modeli z kilku popularnych sklepów. Większość propozycji poniżej 150 zł. 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

  • Genialne! Trudno byłoby mi się zdecydować na jedną najładniejszą. Ostatnio chodzą za mną wszechobecne aktualnie tzw. worki ;-)

    • Niemożliwe wybrać tylko jedną! Worków mnóstwo, do wyboru, do koloru ;)

  • Kilka lat temu zakochałam się z torebkach Goshico. W tamtym czasie siostry wprowadziły filcowe torby z wzorami inspirowanymi Polskimi folkiem. Nadal noszę torbę z kogutkami i od czasu do czasu kobiety mnie zaczepiają i pytają o tą torebkę :P

    • Tak, znam te torebki, bardzo fajne!

A to czytałaś?

Megan Draper czyli Jessica Pare w serialu Mad Men

Jak zostać hipisem

Spread the loveW nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2015 nie będzie z tym najmniejszego problemu! Moda późnych lat 60-tych i 70-tych, której ważnym elementem (początek lat 70-tych) był ...