Szamanka jest w Tobie!

0
_tatami_moda
Spread the love

Szamanka, Wilczyca, Sowa, Bicykl, a może Breastfeeding Area? Trudno się zdecydować, który t-shirt jest najlepszy, każdy mi pasuje i w każdym dobrze się czuję. Chociaż… dzika Szamanka trafia najbliżej.

Lubię oryginalne rzeczy, niebanalne wzory, autorskie projekty za którymi stoi jakaś historia, pasja, coś więcej niż pomysł na zarobienie kasy. Lubię ludzi, którzy tworzą, wymyślają, realizują odważne plany niekoniecznie płynąc z prądem. Dlatego tak przyjemnie było wziąć udział w tym projekcie, w sesji. Nie wspominając, że ciuchy i przebieranki lubię jak prawie każda kobieta, a jak są w etnicznych klimatach to już wpadłam w kompot. Widać na zdjęciach jak dobrze się bawię.

Kolekcję koszulek Ta Która Wie by Elegancki Smok stworzoną przez Paulinę i Dawida polubiłam wyjątkowo. I z wzajemnością! Miło mi bardzo, że Szamankę skojarzyli ze mną. Wyczuli dziką kobietę, Indiankę, która jest mi tak bliska chociaż nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego temat Indian tak mnie fascynuje. Może ma to związek z amerykańskimi filmami oglądanymi w czasach dzieciństwa, a może z pamięcią o przodkach i poprzednich wcieleniach?

352x500[1] Inspiracją dla powstania projektów grafik i tekstów na koszulkach była książka “Biegnąca z wilkami. Archetyp Dzikiej Kobiety w mitach i legendach”. Poza tym jak pisze Paulina kręcą ją kobiety i ta kolekcja została stworzona z myślą o nich i dla nich, “Szamanek codzienności i niezwykłości”.

Koszulki zamówicie na 5razones.pl, a poza koszulkami na stronie znajdziecie mnóstwo zabawnych tekstów autorstwa Pauliny i ciekawych grafik stworzonych przez Dawida. Odwiedzam regularnie i polecam :)

Zdjęcia wykonała Ewa Łagowska http://www.lagowska.com/
Make up: Bogusława Jemioła
Stylizacja: team Ania&Paulina
Projekt artworków koszulek: Państwo Eleganccy: Paulina i Dawid Tracz
Poza mną na zdjęciach pięknie się prezentują – Jadwiga (Jagoda) Romanowska i Paulina Tracz

 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

A to czytałaś?

tatami

Komancze – władcy Wielkich Równin

Spread the loveFascynująca historia najpotężniejszego plemienia Wielkich Równin – Komanczów. Czasów ich świetności, walki z białymi osadnikami, powolnego upadku, życia w rezerwatach i ostatnich latach ...