W stylu Boho

0
Spread the love

Jakimi słowami można określić styl boho? Wesoły, kolorowy, odważny, ekstrawagancki, romantyczny, kobiecy, eklektyczny, niekonwencjonalny. Etniczne wzory, zwiewne sukienki, koronki, falbany, frędzle, dużo biżuterii,  cygańskie spódnice, duże torebki, wzorzyste chusty, futrzane kamizelki, szerokie paski, dżins. Boho to styl  luźny ale stworzenie go wymaga starannego dopasowania każdego elementu. Często łączy się rzeczy, które pozornie do siebie nie pasują, nie obowiązują żadne klasyczne zasady. Wielbicielkami tego stylu jest np. Kate Moss, Sienna Miller, Cameron Diaz i Nicole Richie.

W zasadzie można powiedzieć, że boho to stan umysłu – wolność, niezależność, odwaga, indywidualizm. Bardzo lubię ten styl, szczególnie latem. Od kilku lat w kolekcjach prawie wszystkich sklepów można znaleźć pasujące ubrania i dodatki, a szczególnie dużo będzie ich w sezonie wiosna- lato 2015.

“Moda nie istnieje wyłącznie w ubiorach. Moda jest na niebie, na ulicy, moda to idee, sposób życia, wszystko to, co się dzieje”.  Coco Chanel

 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

A to czytałaś?

Pamiątki z podróży – Afryka

Spread the loveZ podróży zawsze przywożę zdjęcia i różnego rodzaju przedmioty – biżuterię, domowe ozdoby, ubrania, torebki. Bardzo lubię otaczać się niepowtarzalnymi rzeczami, które przypominają ...