Spread the love
Postanowienia ogólne:
 1. Właścicielem sklepu internetowego tatamitatami.pl jest Anna Brusewicz
 2. Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę internetową https://tatamitatami.pl
 3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 4. Wysyłkarealizowana jest w terminie podanym w opisie produktu,  najczęściej w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności bądź złożenia i potwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze.
 5. Czas realizacji zamówienia podany przy opisie towaru to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu.
 6. Czas realizacji zamówienia uwzględnia wyłącznie dni robocze – od poniedziałku do piątku. To oznacza, że zamówienia złożone w piątek, sobotę, niedziele są realizowane w poniedziałek.
 7. Termin dostawy zamówienia  to suma czasu realizacji i czasu dostawy:   dla poczty polskiej zazwyczaj 1-3 dni robocze a dla przesyłki kurierskiej 24 godziny.
 8. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT (na życzenie).
 9. Do momentu wysyłki klient może dowolnie modyfikować swoje zamówienie, łącznie z jego anulowaniem poprzez własny Profil Klienta, założony podczas składania zamówienia.
 10. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją
 11. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku “O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 10 dni. Jednakże produkt nie może nosić śladów używania, będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną zawartością. W przypadku zwrotów do towaru należy dołączyć otrzymany paragon fiskalny lub fakturę.
 12. W przypadku zwrotu towaru objętego akcją “darmowa przesyłka” od kwoty zwrotu do Klienta zostaną odliczone koszty przesyłki.
 13.  Wszystkie zdjęcia i opisy znajdujące się na stronie tatamitatami.pl stanowią własność firmy TravelBrain.pl i chronione są prawem autorskim.

Polityka prywatności i ochrona danych osobowych – zobacz nową Politykę prywatności (RODO) – kliknij