Spread the love

Szukacie noclegu w Krakowie? Mam do zaoferowania wygodne pokoje w świetnej lokalizacji, 5 minut spacerem od Rynku Głównego.

Sereno Fenna Apartments

Sereno Apartments to przestronne pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką lub dzieloną na dwa pokoje, a także apartamenty z aneksem kuchennym i oddzielnym wejściem. Wszystkie pokoje znajdują się w starych, zabytkowych kamienicach. Wszystkie mają dostęp do internetu, suszarkę, czajnik i podstawowe naczynia. Apartamenty wyposażone są w telewizor, stół jadalny dla 4 osób, aneks z kuchenką i lodówką. Zameldowanie 24/h + bardzo atrakcyjne ceny!

Hotelowym klimatom mówię stanowcze nie! Zamiast wykładzin piękne, stare parkiety dębowe, zamiast niskich sufitów przestrzeń nad głową, zamiast tapicerowanych foteli proste, eleganckie formy, zamiast beżów i brązów biel i szarość z kolorowymi detalami.

Jak zarezerwować pokoje za darmo? Albo za pół-darmo? Zarejestruj się na Airbnb z tego linku, dostaniesz 80 zł, a potem zarezerwuj apartamenty/pokoje: tutaj, lub tutaj, albo tutaj i tutaj.

W sprawie dokładnego opisu pokojów i rezerwacji możecie też pisać na ania@serenofenna.com

Położenie Sereno Apartments: