Zabawa kolorami – lakiery Paese!

0
_PTR9972
Spread the love

Lato to najlepszy czas na zabawę kolorami. Również na paznokciach :)

Kiedyś stosowałam tylko czerwienie i bordo plus neutralny mleczno-różowy lakier do frencha. Teraz z upodobaniem _PTR9602gromadzę wesołe, kolorowe lakiery, głównie firmy Paese. Paese odkryłam kilka lat temu, jest to polska firma, w 2010 roku nagrodzona przez magazyn Twój Styl jako Doskonałość Roku w kategorii makijaż, marka Polska.

Wybór kolorów lakierów jest ogromny, ok 100 odcieni. Nie zawierają szkodliwego toluenu i formaldehydu. Dobrze się trzymają (polecam kłaść na lekko zmatowioną i odtłuszczoną zmywaczem płytkę), mają trwały połysk, dobrze schną, a przede wszystkim są jednowarstwowe (tym się różnią od lakierów Inglot, których używałam wcześniej). Dzięki temu malowanie nie zajmuje pół godziny, 10 minut i po kłopocie. Cena przystępna, 15.90 zł za buteleczkę 5 ml na stoisku, w sklepach internetowych zdarzają się za kilka złotych mniej.

Jeżeli lakier zgęstnieje, co często się zdarza kiedy stoi dłużej niż kilka miesięcy wystarczy dodać kilka kropel rozcieńczalnika do lakieru.

W ofercie firmy znajdziecie również lakiery nawierzchniowe i bazowe. Wypróbowałam diamentowy utwardzacz, polecam. Lakier pokryty jedną warstwą tego preparatu trzyma się kilka dni dłużej. Dodatkowo wzmacnia, utwardza paznokcie. Więcej na temat produktów firmy znajdziecie na stronie www.paese.pl

Niewielkie stoiska Paese znajdziecie w galeriach handlowych w całym kraju.

_PTR9975

_PTR9595

 

Autorka

Ania

Ania, niepoprawna marzycielka i niestrudzona tropicielka rzeczy ładnych, prawdziwych, z duszą. Podróżuje (we dwoje), fotografuje, śmiga na dwóch kółkach, gotuje curry na 1000 sposobów. Trochę pisze, ale przede wszystkim kocha czytać książki.

A to czytałaś?

Wietnam

Północny Wietnam – co zwiedzać?

Spread the loveJeżeli przylatujecie do Hanoi i macie około dwa tygodnie to proponuję zwiedzać północną część kraju i nie marnować czasu na przedostanie się na ...