Aby odnieść sukces w nieustannie rozwijającej się branży fryzjerskiej, należy dostosowywać ofertę swojego salonu do najświeższych trendów i stale poszerzać swoje kompetencje. Znaczna część osób odwiedzających salony fryzjerskie pragnie zupełnej metamorfozy. Coraz popularniejszym sposobem na całkowitą odmianę swojego wizerunku bez konieczności drastycznego i nieodwracalnego cięcia włosów jest ich przedłużanie. Każda osoba planująca poszerzyć ofertę swojego salonu o nowoczesny zabieg musi odpowiednio się do tego przygotować. Wszystko, co niezbędne do profesjonalnego zagęszczenia i zmiany długości fryzury oferuje hurtownia włosów.

Hurtownia włosów – kreatywne fryzjerstwo

Co profesjonalistom oferuje hurtownia włosów? W dobrze zaopatrzonych punktach możesz kupić wysokiej jakości włosy naturalnego i syntetycznego pochodzenia przeznaczone do bezpiecznego przedłużania wyrastających z głowy pasm. W sprzedaży znajdziemy włosy o zróżnicowanej długości, kolorze, strukturze i pochodzeniu. Najbardziej pożądane są naturalne, dziewicze włosy słowiańskie. Kosmyki tego typu nigdy nie były poddawane dekoloryzacji ani zabiegom chemicznym, co przekłada się na ich kondycję. Dziewicze włosy słowiańskie są miękkie, lśniące i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mogą być poddawane dalszej obróbce, na przykład koloryzacji. Obok pukli słowiańskich, w hurtowni włosów znajdziemy naturalne pasma innych typów – europejskiego, chińskiego, azjatyckiego i indyjskiego. Łodygi włosów ściętych od ochotników pokryte są łuskami zwiększającymi odporność na uszkodzenia. Osoby mające doczepione pasemka mogą kręcić, prostować, modelować i dowolnie czesać nową czuprynę. Ponadto, doczepione włosy naturalne załamują światło dokładnie tak samo, jak kosmyki pokrywające skórę głowy, co zapewnia doskonały efekt wizualny.

Tańszą alternatywą dla naturalnych pasemek są włosy syntetyczne. Produkowane fabrycznie dopinki wykorzystywane są przeważnie do okazjonalnego przedłużania lub zagęszczania fryzury. Sztuczne włosy nie mogą być szczotkowane ani stylizowane przy pomocy rozgrzanych urządzeń.

Włosy dostępne w hurtowniach są przygotowane w taki sposób, aby móc wykorzystać je podczas zabiegu przeprowadzanego w konkretnej technice (posiadają różne zakończenia u nasady).

Akcesoria dodatkowe

Przedłużać i zagęszczać włosy można na wiele sposobów. Do najpopularniejszych technik zaliczyć możemy zabiegi keratynowe, przedłużanie ultradźwiękami, na mikro-ringach, kanapkowe, clip-in… Uzyskanie pożądanego efektu nie jest możliwe bez odpowiedniego sprzętu i akcesoriów. Dobra hurtownia włosów zaopatruje salony fryzjerskie kompleksowo, zarówno we włosy różnego typu, jak i sprzęt do przedłużania (na przykład zgrzewarki, pistolety, urządzenia ultradźwiękowe), kosmetyki i niezbędne narzędzia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here